Для хутровиків
"Один дотик до нашого хутра робить його Вашою мрією, а ми втілюємо ваші мрії в життя. Доторкнись до якості."
Пропонуємо взаємовигідну співпрацю хутровикам, хутровим фабрикам, великим ательє, приватним дизайнерам. Ми надамо Вам необхідні матеріали та інформацію, а також зразки, широкий вибір шкірок, який дозволяє кожному знайти хутро, що відповідає всім вимогам якості та вартості, підберемо найкращі підбірки на будь-який смак.

Світові лідери по хімікатам і технологіям вичинки хутра це: США, Європа і Китай. Ми вибрали лідера - Jos. H. Lowenstein & Sons (США). Ми осягали всі тонкощі ручної філігранної роботи над хутром в США, Латинській Америці і Канаді - країнах першопроходців шиншиловодства на Землі. Ми співпрацюємо з Canchilla Associates limited, з досвідом роботи понад 50 років і однією з перших в хутряній індустрії. Співпрацюючи з фермерами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи ми працюємо з найкращим хутром в світі.
Пропонуємо Вам хутро різних категорій
Якість
Розмір
Забарвлення
Фарбована шиншила
Шкірки шиншил, фарбовані в різноманітні кольори, набрали велику популярність серед модниць.

Ми часто отримуємо такі замовлення: «Хочу набір шкірок відбірної якості Select (селект), але синього або зеленого забарвлення» .

Саме тому наші технологи, постійно вдосконалюються та розвиваються і ми з легкістю виконаємо для Вас фарбування хутра в будь який колір.
Наші контакти
Якщо у Вас виникло бажання відкрити власну ферму, продати або вичинити хутро - дзвоніть або пишіть нам

+38 (066)5255644
chinchillarealeu@gmail.com
79038, Україна
Залиште Ваш номер телефону. Ми зв'яжемось з Вами найблищим часом
Або зателефонуйте нам самі
+38 (063) 964 22 11
Made on
Tilda