Купівля хутра
Що фермер повинен зробити для того щоб вичинити та продати нам хутро шиншили?
Вичинка хутра
Щоб добре підготувати хутро на продаж в будь-яку країну світу, нами була запущена, вперше в Україні, передова та сучасна вичинка хутра шиншили. Ви прекрасно і самі знаєте, що якість хутра напряму залежить від якості хімікатів, сучасної технології вичинки і від філігранної ручної роботи над кожною шкіркою.

Усвідомлюючи, що тільки найкраща якість вичинки хутра дозволить нам завжди бути присутніми і лідирувати на хутровому ринку, ми вивчили і впровадили весь досвід і передові технології від найкращих виробників в цій галузі. В організації виробництва ми зробили ставку на автоматизацію багатьох процесів. Наше обладнання та все виробництво створювалося тільки під параметри шиншили, тому, делікатність зберігається на кожному етапі. Всі етапи обробки контролюють найкращі технологи в світі.

Світові лідери по хімікатам і технологіям вичинки хутра це: США, Європа і Китай. Ми вибрали лідера - Jos. H. Lowenstein & Sons (США). Ми осягали всі тонкощі ручної філігранної роботи над хутром в США, Латинській Америці і Канаді - країнах першопроходьців шиншиловодства на Землі. Ми співпрацюємо з Canchilla Associates limited, з досвідом роботи понад 50 років і однією з перших в хутряній індустрії. Співпрацюючи з фермерами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи ми працюємо з найкращим хутром в світі.
Наші контакти
Якщо у Вас виникло бажання відкрити власну ферму, продати або вичинити хутро - дзвоніть або пишіть нам
+38 (068) 308 30 96
chinchillarealeu@gmail.com
Залиште Ваш номер телефону. Ми зв'яжемось з Вами найблищим часом
Або зателефонуйте нам самі
+38 (063) 964 22 11
Made on
Tilda