Для хутровиків
"Один дотик до нашого хутра робить його Вашою мрією, а ми втілюємо ваші мрії в життя. Доторкнись до якості."
Пропонуємо взаємовигідну співпрацю хутровикам, хутровим фабрикам, великим ательє, приватним дизайнерам. Ми надамо Вам необхідні матеріали та інформацію, а також зразки, широкий вибір шкірок, який дозволяє кожному знайти хутро, що відповідає всім вимогам якості та вартості, підберемо найкращі підбірки на будь-який смак.

Світові лідери по хімікатам і технологіям вичинки хутра це: США, Європа і Китай. Ми вибрали лідера - Jos. H. Lowenstein & Sons (США). Ми осягали всі тонкощі ручної філігранної роботи над хутром в США, Латинській Америці і Канаді - країнах першопроходців шиншиловодства на Землі. Ми співпрацюємо з Canchilla Associates limited, з досвідом роботи понад 50 років і однією з перших в хутряній індустрії. Співпрацюючи з фермерами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи ми працюємо з найкращим хутром в світі.
Пропонуємо Вам хутро різних категорій
Якість
Select
Шкурки цієї категорії є відбірними, це шкірки високої якості, шкірки великих розмірів від 0-40, без дефектів, прекрасного контрасту з довгим ворсом чіткою вуаллю. Шкірки цієї категорії формуються в найкращі шубні лоти.
First class +
Категорія покращений перший сорт – це шкірки, які не входять в категорію Select, але значно кращі першого сорту, наприклад: густота, контраст шкірки відповідають категорії Select, але розмір 1, або шкірка має недостатньо щільну шию. Прекрасні шубні набори, які не значно поступаються найкращим шкіркам.
First class
Категорія першого сорту - це стандартний (regular) хутровий набір, без дефектів та пошкоджень. Такі шкірки незначно поступаються по параметрам густоти і розміру шкіркам категорії First class +.
  Second class
  Другий сорт – шкірки, які мають незначні дефекти на робочій частині. Також в цю категорію відносяться шкірки з низьким ворсом або невеликим розміром.
  Mixed
  Низький сорт, наявність багатьох маленьких дефектів, або декілька великих. Такі шкірки призначені для кускового використання.
  Розмір
  30
  42 - 45 см.
  00
  40 - 42 см.
  0
  39 - 40 см.
   1
   36 - 39 см.
   2
   33 - 36 см.
   Забарвлення
   xxx - dark
   Дуже темний хутровий стандарт.
   xx - dark
   Темний хутровий стандарт.
   x - dark
   Хутровий стандарт.
    medium dark
    Світлий стандарт.
    Фарбована шиншила
    Шкірки шиншил, фарбовані в різноманітні кольори, набрали велику популярність серед модниць.

    Ми часто отримуємо такі замовлення: «Хочу набір шкірок відбірної якості Select (селект), але синього або зеленого забарвлення» .

    Саме тому наші технологи, постійно вдосконалюються та розвиваються і ми з легкістю виконаємо для Вас фарбування хутра в будь який колір.
    Наші контакти
    Якщо у Вас виникло бажання відкрити власну ферму, продати або вичинити хутро - дзвоніть або пишіть нам
    79038, Украина, г. Львов
    Залиште Ваш номер телефону. Ми зв'яжемось з Вами найблищим часом
    Або зателефонуйте нам самі
    +38 (063) 964 22 11
    Made on
    Tilda